Stowarzyszenie „Cafe Jazz Festival”, przy współpracy z MOSiR Radom, organizują Międzynarodowy Zlot  Miłośników Samochodów Kempingowych w dniach 14-16 sierpnia 2020 roku, przy okazji V edycji Cafe Jazz Festival www.cafejazz.eu

Miasteczko Zlotowe będzie usytuowane w Radomiu nad Zalewem Borki, blisko Sceny Głównej. Uczestnicy zlotu będą mieli wyjątkową możliwość słuchania gwiazd jazzowej sceny bezpośrednio ze swojego kampera, co z całą pewnością będzie niepowtarzalnym przeżyciem.  W czasie trwania festiwalu uczestnicy będą mieli możliwość wzięcia udziału w tematycznej pardzie z muzykami, która przejdzie przez centrum Radomia. Parada przeniesie uczestników do roztańczonego Nowego Orleanu, dlatego stroje z lat 20 i 30 będą bardzo mile widziane. Poza koncertami wspaniałych grup muzycznych zapraszamy na nocne „jam-session”, czyli zabawę do biała rana przy najlepszej muzyce.

Każda załoga kampera otrzyma numerowane zaproszenie,  które w sobotę o godz. 21 będzie losowanie nagród  w stylistyce kawowej w tym automatycznego ekspresu do kawy. Teren Miasteczka Zlotowego będzie częściowo ogrodzony, oświetlony, pokryty trawą.

Organizatorzy przewidzieli szereg innych atrakcji m.in.:

  • wycieczkę do Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku,
  • naukę tańców klasycznych,
  • wspólne śniadanie z muzykami jazzowymi w niedzielę o 10 rano,
  • wszyscy zlotowicze otrzymają pamiątkowe identyfikatory – zaproszenia biorące udział w losowaniu ekspresu do kawy.

Wokół Zalewu Borki jest ścieżka rowerowa, pasaż, wypożyczalnia rowerów miejskich, dla chętnych są rowery wodne i kajaki. W pobliżu Zlotu są liczne punkty gastronomiczne, sklepy, bazar, przystanek autobusowy. Gospodarzem terenu Zlotowego jest MOSiR Borki. Przewidziane jest miejsce na postawienie przyczep kempingowych lub rozstawienie namiotów.

Opłata zlotowa obejmuje:

  • pobyt załogi od czwartku do niedzieli,
  • korzystanie z toalet, pryszniców, wody, podłączenie do prądu, opróżnianie toalety chemicznej,
  • wejściówki na wszystkie koncerty festiwalu oraz atrakcje zawarte w programie zlotu,

Zapisy na Zlot dokonujemy poprzez formularz zgłoszeniowy Cafe Jazz dostępny pod linkiem zgłoszenie

Kwota zapisu wynosi 250 zł lub 60 euro

Bardzo prosimy o zabranie ze sobą dużej ilości dobrego humoru, bo o wspaniały nastrój zadbają występujące zespoły i organizatorzy.

Adres Zlotu: 26-600 Radom ul. Bulwarowa
GPS: N- 51°23’42.8” E- 21°6’52.26” lub : N- 51,395022° E- 21,114517°

Serdecznie zapraszamy!