W imieniu organizatorów V edycji Cafe Jazz Festiwal zapraszam nad zalew Borki w dniach 20-22 sierpnia 2021 roku. Wstęp na wszystkie dni festiwalowe wolny.

Poziom festiwalu i jego pozytywny odbiór przez koneserów jazzu, media i władze Radomia zmotywowały nas do zorganizowania piątej edycji, na jeszcze większą skalę niż dotychczas mimo ograniczeń pandemicznych. Café Jazz Festiwal odbędzie się już tradycyjnie nad malowniczym zalewem na Borkach, a pieczę nad jego organizacją powierzono Stowarzyszeniu Cafe Jazz Festiwal. Współorganizatorami są Radomski Klub Środowisk Twórczych „Łażnia” oraz Miejski Ośrodkek Sportu i Rekreacji w Radomiu.

Festiwalowi tradycyjnie będzie towarzyszyć 62 Zlot CamperTeam – miłośników samochodów kempingowych połączonych sił radomsko-kieleckich. Zapraszamy na Zlot ekipy kamperowców  z całej Europy.

Café Jazz Festival to również kawa, jej rozmaite odsłony oraz niezbędny anturaż. W miasteczku festiwalowym na Borkach wystawiać się będą firmy z branży kawiarskiej, nie zabraknie degustacji i pokazów alternatywnego parzenia tego aromatycznego napoju.

Café Jazz Festival jest jedną z większych imprez jazzowych w Polsce. Mamy ambicję zaprosić na to święto jazzu także gwiazdy światowego formatu, więcej szczegółów na stronie internetowej www.cafejazz.eu

Partnerem medialnym Café Jazz Festiwal jest  Radomska Grupa Medialna oraz TVN24.

Patronat honorowy nad V Cafe Jazz Festival Radom 2020 objął Prezydent Miasta Radomia Patronat nad Zlotem objął Marszałek województwa mazowieckiego

Wspólne budowanie silnej marki Café Jazz Festival mamy nadzieje przekuje się na zmianę wizerunku Radomia, jako miasta, które stawia na rozrywkę na wysokim poziomie, chętnie odwiedzanego przez uznanych muzyków z całego świata.

Nowością jest konkurs połączony z losowanie wśród publiczności festiwalowej nagrody w postaci ekspresu automatycznego.  Kapituła Zarządu Cafe Jazz Festival na rok 2020 przyznała nagrodę „Jazzowej Kawiarki” Tomaszowi Zubilewiczowi – pogodnemu prezenterowi stacji TVN za działalność proekologiczną. Nagroda będzie wręczona w piątek 20-go sierpnia o godz.19 na scenie głównej festiwalu przez fundatora nagrody, wszystkodokawy.pl