W imieniu organizatorów V edycji Cafe Jazz Festiwal zapraszam nad zalew Borki w dniach 14-16 sierpnia 2020 roku. Wstęp na wszystkie dni festiwalowe wolny.

Zapraszam do zapoznania się z programem, a szczególnie proszę o aktywne uczestnictwo w Paradzie Nowoorleańskiej w centrum miasta, która rozpocznie się w  sobotę 15 sierpnia o godz. 15. Trasa parady prowadzi od  restauracji Teatralna do placu Konstytucji 3-go maja ulicą Stefana Żeromskiego. Mile widziane stroje, rowery i samochody z lat 20-tych i 30-tych ubiegłego wieku oraz szampański nastrój.

Życzę szczęścia w losowaniu nagród ( w tym automatycznego ekspresu do kawy)  w sobotę 15-go sierpnia o godz. 21 na scenie festiwalowej Borki, ale  przede wszystkim życzę  wspaniałej zabawy.

 Festiwalowi w tym roku towarzyszyć będzie także Międzynarodowy Zlot Kamperów. Spodziewamy się ok. 100 ekip m.in. z Niemiec, Szwecji, Białorusi, Czech. Będzie je można podziwiać w miasteczku festiwalowym, które stanie nad zalewem na Borkach. Miłośnicy kamperów (tych nowoczesnych jak i oldschool’owych) chętnie odpowiedzą na pytania i oprowadzą po swoich „domach na kółkach”. Zostaną też wydzielone specjalne miejsca dla caravaningowców i motocyklistów, którzy przyjadą na Café Jazz Festival pod namiot. Dla naszych mobilnych gości przygotowaliśmy m.in. wycieczki po Radomiu i okolicach, wspólne biesiady i wieczorki integracyjne. Wszystkie niezbędne informacje, akredytacje i zapisy na stronie camperteam.pl

Wszystkie smaki kawy

Café Jazz Festival to również kawa, jej rozmaite odsłony i niezbędny anturaż. W miasteczku festiwalowym na Borkach wystawiać się będą firmy z branży kawiarskiej, nie zabraknie bezpłatnych degustacji i pokazów alternatywnego parzenia tego aromatycznego napoju.